Strona główna
Aktualnościbelka
XVI edycja Targów Pracy na PP
09.03.2012 | Piątek

Serdecznie zapraszamy na XVI edycję Targów Pracy Politechniki Poznańskiej, która odbędzie się 13 i 14 marca (wtorek i środa) w budynku Biblioteki Technicznej i Centrum Wykładowego. Wydarzenie organizowane jest przez Koło Naukowe Centrum Promocji Inżynierów przy wsparciu projektu Wiedza dla gospodarki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Już od wielu lat ideą Targów Pracy jest stworzenie studentom możliwości bezpośredniego kontaktu z przyszłym pracodawcą. Chcemy pomóc im w wyborze ścieżki kariery zawodowej, w znalezieniu odpowiednich praktyk, stażu, czy stałej pracy, w usytuowaniu się na rynku pracy. Chcemy  stworzyć okazję do konfrontacji wzajemnych wymagań i oczekiwań.

Również dla pracodawców, poszukujących młodych i zdolnych inżynierów, to niepowtarzalna okazja na spotkanie oraz promocję. Podczas Targów Pracy Politechniki Poznańskiej mogą pozyskać najlepiej wykwalifikowanych i wykształconych pracowników, stażystów i praktykantów, którzy przyczynią się do sukcesu ich przedsiębiorstw.

Zapewniamy, iż XVI Targi Pracy spełnią oczekiwania obu stron - pozwolą zdobyć nowe doświadczenia oraz przyczynią się do sukcesów zawodowych.

Więcej informacji na targipracy.put.poznan.pl


Pozdrawiam,

--
Dominika Trzcielińska
Specjalista ds. promocji
WIEDZA DLA GOSPODARKI
www.wdg.put.poznan.pl
Politechnika Poznańska
tel. 61 665 34 19

do_gorydo góry
© Wydział Maszyn Roboczych i Transportu Politechniki Poznańskiej